Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

За незаконну вирубку лісу депутата райради оштрафували на 5,2 млн гривень

Сьогодні на порталі zaxid.net зТявилася інформація, що депутата Турківської райради та екс-керівника місцевого управління «Галсільлісу» Михайла Повханича зобовТязали відшкодувати Львівській облраді 5,2 млн грн за погодження вирубок дерев.

Згадані у судових матеріалах випадки незаконних вирубок датуються серпнем 2014 - вереснем 2015 року, - lmn.in.ua.

Михайло Повханич у цей час був керівником підприємства. Виявилося, у восьми випадках лісорубні квитки, які він підписував, видавали незаконно - на території рідколісся.

Під час цих  вирубок зрізали 2710 дерев різних порід на загальну суму більше 5,2 млн грн.

Сам Михайло Повханич на судовому засіданні розповів, що погоджував лише ті випадки, коли пропонували рубати дерева, щоб посадити нові.

«Він не визнає себе винним в тому, що неправильно працював. При прийнятті на роботу його не попередили, що не можна проводити рубки. За кошти від вирубки були виплачені податки, зарплата працівникам, придбана техніка. Він старався, працював, думав, що робить добре. Йому неодноразово вручали грамоти, як з адміністрації, так і з обТєднання», - цитують у вироку суду слова Михайла Повханича.

Суддя Самбірського міськрайонного суду Володимир Галин врахував позитивну характеристику підсудного і те, що він є депутатом. Відтак замість чотирьох років реального увТязнення призначив йому два роки умовного терміну.

Водночас суд повністю задовольнив цивільний позов Львівської облради, зобовТязавши Повханича відшкодувати 5,2 млн грн за зрубані дерева.

«Скільки клубочку не витися, а кінець таки наступить, Ц каже громадський активіст Василь Курій. Він роками бореться з незаконною вирубкою лісів в області. - Крали всі, наживалося з того районні чиновники, обласні і столичні, а відповідати доводиться місцевому керівнику-відбувайлу. Впевнений, він не мав можливості виписувати сам лісорубні квитки. Вирубка лісів, заниження вартості - то виключна прерогатива обласного «Галсільлісу», який є комунальним підприємством облради. Отам сидять справжні злочинці. А він - виконавець їхніх вказівок. Сприймав це все як належне, а тепер прийшов час розплати.

Ще вчора  Михайло Повханич ходив гонорово по Турці, розплачувався за рахунки чиновників по ресторанах, організовував вибори, фестивалі, давав спонсорську допомогу. А нині на нього повішали велику суму і завтра про нього всі забудуть. Така ситуація є  і в Старому Самборі з колишнім керівником «Галсільлісу» Степаном Куцем , така ситуація чекає теперішнього очільника пана Дмитра Єдинака і  лісників  з села Галівка, Грозьово, Дністрик, ТурТє, міста Старий Самбір, проти яких  порушені кримінальна справи. Їхні покровителі кажуть красти, але  не дають гарантії, що ті залишаться недоторканими. Врешті цапи-відбувайли разом зі своїми сімТями залишаються один на один з бідою.

 До речі, Петро Пешко, який очолював «Галсільліс» і за каденції якого  відбулося багато злочинів, зараз очолює Хмельницьке лісомисливське господарство. В нього все добре. Той що зараз керує, теж скоро знайде собі інше тепле місце. А його підлеглих будуть судити.

Обласна рада нічого не робить, щоб змінити ситуацію, керівництво області замовчує реальні злочинні факти. На території Львівщини орудує лісова мафія. І та сума, яка озвучена судом, - сота частинка тих збитків, які насправді завдає державі «Галсільліс».

janus.ua

 


11-01-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

Украинцы заплатят за свои квартиры налоги: платежки придут до июля Украинцы должны заплатить налоги за свои квартиры и дома. Коснется это только тех, кто живет в квартирах от 60 квадратов и домах - от 120. Сумма, зависимо от площади, может доходить до нескольких тысяч гривен. ...  подробнее 18.06.2019 16:34
 
Правительство разрешит открывать школы в украинских многоэтажках. Минрегион надеется таким образом решить проблему переполненности учебных заведений Начальные школы, обучающие детей 1-4 классов, вскоре могут разрешить открывать не только в отдельностоящих зданиях, но и внутри...  подробнее 18.06.2019 16:30
 
Нафтогаз снизил цену газа для населения Цена газа для населения в июне снижена на 7,3% и составит 5553,89 грн за тысячу кубометров. НАК Нафтогаз Украины рассчитала новую цену природного газа для нужд населения и других потребителей по специальным обязательствам, которая будет...  подробнее 18.06.2019 16:22
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010