Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Київ, посунься. Ірпінь хоче в два рази розширити свої кордони.

Депутати міської ради Ірпеня під Києвом мають намір незаконно змінити межі міста з 1724 га до 3705 га.

Про це стало відомо з проектів відповідних рішень міськради, які оприлюднило регіональне ІА "Погляд", - ukranews.com.
За даними видання, відповідна сесія міськради, на якій буде розглянуто питання про розширення меж міста, запланована на 14 березня.

При цьому, як відзначають журналісти, на офіційному сайті міськради оголошення про проведення сесійного засідання з'явилося лише в середу. У заздалегідь оприлюдненому порядку денному всього 6 питань, серед яких немає проекту змін меж міста. Однак ряд опозиційних депутатів оприлюднили надані їм напередодні апаратом міськради проекти рішень, згідно з якими порядок денний розширений з 6 до 127 питань.

Місцева мешканка, активістка Неля Лавровська переконана, що на сесії планується чергове порушення закону від депутатів - прийняття рішення про розробку проекту землеустрою на зміну меж міста Ірпінь.

"Згідно із законом, проекти рішень сесії та її порядок денний повинні оприлюднювати за 20 днів до їх прийняття - щоб громада могла ознайомитися з ними і заздалегідь взяти участь у безпосередньому прийнятті рішення. В. о. міського голови - секретар ради Анастасія Попсуй, як і колишній секретар ради Юрій Денисенко, не оприлюднюють проекти рішень взагалі, тільки розсилають їх депутатам за 2-3 дні до проведення сесії", - зазначає Лавровська.

Видання нагадує, що зміна кордонів територій місцевого самоврядування не може здійснюватися без попереднього з'ясування думки населення щодо відповідних територій шляхом проведення референдуму, якщо це дозволяється законом. За інформацією журналістів, до переліку земель, які потраплять під розширення, мають увійти і землі на заплаві річки Ірпінь, які влада запланувала незаконно забудувати згідно із скандальним Генпланом.

Нагадаємо, раніше ряд народних депутатів ініціювали у парламенті проект постанови про проведення дострокових виборів міської ради та міського голови Ірпеня.

У місті регулярно нападають на активістів, які протестують проти незаконної забудови заплави річки Ірпінь.

Як з'ясували журналісти, практично жоден державний орган незаконну забудову заплави не погоджував.

janus.ua

 14-03-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

Несколько риэлторских историй о торге . "Чуть ли не каждый звонок по рекламе любой квартиры заканчивается вопросом: "А торг уместен?" Хотя на самом деле большинство из нас не умеет, не хочет, боится торговаться. И у многих никак не укладывается в голове, что ценовая...  подробнее 26.03.2019 11:48
 
Футуролог предсказал будущее агентам по недвижимости: грядут перемены Известный предприниматель, общественный деятель и футуролог Валерий Пекар дал интервью для YouTube-канала FranchTV, в котором обрисовал мировые тренды на ближайшие 10-15 лет. В частности, он коснулся того, какие...  подробнее 14.03.2019 14:08
 
Киевляне получат механизированные парковки и штрафы письмом Инспекторы, с помощью специальных планшетов, смогут свериться, произведена ли оплата парковки. Если нет - фотофиксация и штраф. На оплату отводится до 10 мин. В ближайшее время на улицы Киева выйдут новые...  подробнее 25.02.2019 11:53
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010