Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Hа Хрещатику висадять платани.

Київзеленбуд: каштани не витримують сучасних умов Києва, тому на Хрещатику висадять платани.

Каштани вже не витримують сучасних умов Києва - загазованості і потепління, - hmarochos.kiev.ua.

За результатами голосування «Обери дерево для Хрещатика» більшість киян висловилися за платан. Про це повідомив «Вечірньому Києву» заступник директора «Київзеленбуду» Дмитро Заруба.

Під час реконструкції Хрещатика, запланованої наступного року, «Київзеленбуд» рекомендуватиме «Київавтодору», який є замовником робіт, продумати систему, за якої коріння платанів не піднімало б дорожнє покриття.

Зараз каштани, висаджені вздовж доріг, не витримують сучасних умов Києва, зокрема забруднення повітря, потепління клімату, розмноження шкідників та солі, якою посипають дороги взимку. Рівень солі в алейних посадках у 10 разів перевищує допустиму норму.

Натомість платан стійкий до хвороб, шкідників, загазованості, не потребує регулярного поливу та витримує низькі та високі температури повітря. А каштани продовжать висаджувати у парках та скверах.

Заруба також пояснив, що у Києві заборонено боротися хімічними засобами зі шкідниками дерев. Оскільки іншого методу немає, «Київзеленбуд» вирубає заражені рослини.

Також натрій хлор, що ним посипають вулиці взимку і який руйнує кореневу систему дерев, не вдалося замінити на магнієву сіль, бо цей реагент виявився дуже дорогим.

«З одного боку, кияни вимагають прибрати лід і сніг із київських вулиць, з другого - зберегти дерева. Врешті-решт, виникає ситуація, як у медицині, коли одне лічиш - інше калічиш», - зазначив Заруба.

Нагадаємо, попри дворічний мораторій на «омолоджувальну обрізку» дерев у Києві, «Київзеленбуд» продовжує обрізати дерева. Комунальники стверджують, що «Правила утримання зелених насаджень» дозволяють обрізати дерева «аж до самого пенька».

janus.ua

 

 

20-03-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

США провозгласили себя хозяевами Луны Возможное международное сотрудничество по исследованию Луны возможно лишь под руководством США, передает Fox News заявление главы NASA Джима Брайденстайна. "Есть только одна страна, способная создать коалицию для обеспечения возвращения...  подробнее 11.04.2019 10:44
 
.
Российские дипломаты попали в квартирный скандал в Чехии В Чехии российские чиновники проворачивают аферу с жильем для дипломатов - сдают в аренду служебные квартиры в доме для дипкорпуса посторонним лицам. Об этом сообщает чешское издание Denik N. Четыре здания, в которых...  подробнее 13.03.2019 16:07
 
Апелляция отменила решение в пользу истицы, которая лайкала посты судьи в Facebook В США необдуманное согласие судьи на дружбу в Facebook с истцом привело к отмене судебного решения по гражданскому спору в апелляции. Как следует из материалов дела, в 2016 году жительница...  подробнее 27.02.2019 20:14
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010