Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Hа Хрещатику висадять платани.

Київзеленбуд: каштани не витримують сучасних умов Києва, тому на Хрещатику висадять платани.

Каштани вже не витримують сучасних умов Києва - загазованості і потепління, - hmarochos.kiev.ua.

За результатами голосування «Обери дерево для Хрещатика» більшість киян висловилися за платан. Про це повідомив «Вечірньому Києву» заступник директора «Київзеленбуду» Дмитро Заруба.

Під час реконструкції Хрещатика, запланованої наступного року, «Київзеленбуд» рекомендуватиме «Київавтодору», який є замовником робіт, продумати систему, за якої коріння платанів не піднімало б дорожнє покриття.

Зараз каштани, висаджені вздовж доріг, не витримують сучасних умов Києва, зокрема забруднення повітря, потепління клімату, розмноження шкідників та солі, якою посипають дороги взимку. Рівень солі в алейних посадках у 10 разів перевищує допустиму норму.

Натомість платан стійкий до хвороб, шкідників, загазованості, не потребує регулярного поливу та витримує низькі та високі температури повітря. А каштани продовжать висаджувати у парках та скверах.

Заруба також пояснив, що у Києві заборонено боротися хімічними засобами зі шкідниками дерев. Оскільки іншого методу немає, «Київзеленбуд» вирубає заражені рослини.

Також натрій хлор, що ним посипають вулиці взимку і який руйнує кореневу систему дерев, не вдалося замінити на магнієву сіль, бо цей реагент виявився дуже дорогим.

«З одного боку, кияни вимагають прибрати лід і сніг із київських вулиць, з другого - зберегти дерева. Врешті-решт, виникає ситуація, як у медицині, коли одне лічиш - інше калічиш», - зазначив Заруба.

Нагадаємо, попри дворічний мораторій на «омолоджувальну обрізку» дерев у Києві, «Київзеленбуд» продовжує обрізати дерева. Комунальники стверджують, що «Правила утримання зелених насаджень» дозволяють обрізати дерева «аж до самого пенька».

janus.ua

 

 

20-03-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

Чому оренда квартири не може коштувати 6-7 тис. грн: погляд орендодавця Чи замислюються шукачі квартир «занедорого», скільки коштує, наприклад, поклеїти в квартирі найдешевші шпалери? Малоймовірно. Що ж, я порахую за них. Портал Domik.ua продовжує серію матеріалів, в яких наші...  подробнее 05.06.2019 11:35
 
Несколько риэлторских историй о торге . "Чуть ли не каждый звонок по рекламе любой квартиры заканчивается вопросом: "А торг уместен?" Хотя на самом деле большинство из нас не умеет, не хочет, боится торговаться. И у многих никак не укладывается в голове, что ценовая...  подробнее 26.03.2019 11:48
 
Футуролог предсказал будущее агентам по недвижимости: грядут перемены Известный предприниматель, общественный деятель и футуролог Валерий Пекар дал интервью для YouTube-канала FranchTV, в котором обрисовал мировые тренды на ближайшие 10-15 лет. В частности, он коснулся того, какие...  подробнее 14.03.2019 14:08
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010